Elsa af Kullberg gouache

260116

af KULLBERG, Elsa (1875-1956): Gubbar, signerad och daterad Elsa af Kullberg 1904, ca 37x50,5 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Elsa af Kullberg gouache

Budhistorik (1 bud)

1394152
2014-08-17 10:53:41
700

2014-08-24 kl 19:18
Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.