Solfjädrar

260115

SOLFJÄDRAR, 6 st, 1900-talets första hälft, bl a med strutsfjädrar

Slitage och skador

Fashion

Monter 19

Solfjädrar

Budhistorik (10 bud)
1400651
700
1400695
700
1400651
650
1400177
600
1397639
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.