Carsten Regild serigrafi

260114

REGILD, Carsten (1941-1992): Folo, signerad och daterad C. Regild 47, färgserigrafi, 63x47,5 cm

Fack 9

Carsten Regild serigrafi

Budhistorik (4 bud)

1402419
700
1395884
650
1395884
1395094

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.