Fåtölj i Anakreon av Josef Frank Svenskt Tenn

260076

FÅTÖLJ, 1950-/60-tal, DUX, klädd i Josef Franktyget "Anakreon", skyltmärkt

Slitage, skador i sits, armstödsskydd och extra tyg medföljer och finns att hämta i Utlämningen

Rum 6

Budhistorik (20 bud)
1400436
3 400
1400433
3 200
1399872
1400369
1399872
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.