Lilla Åland karmstolar och bord Carl Malmsten

260071

MATSALSGRUPP, 5 dlr., Carl Malmsten, björk, bestående av bord med iläggsskiva, rund på pelarfot, höjd 74, diameter 116+49 cm, karmstolar, 4 st., "Lilla Åland", brännstämplade och daterade 2002, sittdynor medföljer

Bordsskiva och iläggsskiva skadadw, slitage

Rum 9

Budhistorik (15 bud)
1400677
5 600
1399620
5 400
1395325
5 200
1399518
5 000
1395325
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.