Peter Dahl 5 litografier

260070

DAHL, Peter (född 1934): 3 signerade litografier ur Fredmans epistlar samt två osignerade litografier, i ej tillhörande grafikmapp

Rum 1

Peter Dahl 5 litografier

Budhistorik (16 bud)
1400375
2 600
1400383
2 400
1400375
1400382
1400375
1 400

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.