Carl Fredrik Reuterswärd litografi

260062

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): M von Hancken Operan, signerad Reuterswärd, numrerad 37/90, färglitografi, 85x59 cm

Fack 9

Budhistorik (11 bud)
1400485
1 700
1400770
1 700
1400485
1 600
1400769
1400485

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.