Karl Axel Pehrson litografi

260059

PEHRSON, Karl Axel (född 1921): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson 87, 27/384, färglitografi, bladmått 43x50 cm

Oramad

Rum 1

Karl Axel Pehrson litografi
Budhistorik (7 bud)
1400826
600
1400771
550
1399880
500
1399072
450
1398975

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.