Sven Erixon

260058

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Styvmorsvioler, signerad och daterad i trycket Sven Erixson -49, grafiskt blad, bladmått ca 49,5x43 cm, ramad

Fack 16

Sven Erixon

Budhistorik (20 bud)
1400835
1394645
1 400
1400833
1 300
1394645
1400832

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.