Sven X:et Erixson färglitografier

260054

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): 7 st, "Aniara", signerade X:et, numrerade 269/350, färglitografier i mapp, varierande mått

Rum 1

Budhistorik (17 bud)
1400964
1400974
1400964
1 900
1400972
1 800
1400964
1 700

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.