Moses

260050

FIGURIN, "Moses", Lisa Larson, Gustavsberg, signerad och daterad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden, höjd ca 15, längd ca 31 cm

Keramik/Porslin

Monter 19

Moses

Budhistorik (8 bud)
1401084
1401081
1 900
1401081
1 700
1394650
1 600
1393864

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.