Broderad vikskärm

260041

VIKSKÄRM, mahogny, 1800-talets sista hälft, dekor av näckrosor, höjd 173, i tre delar vardera 66 cm

Broderi med skador

Rum 8

Broderad vikskärm

Budhistorik (15 bud)
1400763
1399793
1 400
1399793
1399430
1399792

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.