Georg Pauli oljemålning

260039

PAULI, Georg (1855-1935): Gårdsmotiv, monogramsignerad GP, signerad och daterad G Pauli 1872, olja på duk, 26,5x31 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 5

Georg Pauli oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1401515
850
1401259
600
1401257
550
1401255
500
1401252
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.