Fåtölj England

260038

FÅTÖLJ, 1800-talets slut, England, hopfällbar, mahogny, England

Slitage

Rum 5

Fåtölj England

Budhistorik (11 bud)
1400991
1400816
950
1400816
850
1400497
1400766
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.