Ingrid Ruin oljemålning

260036

RUIN, Ingrid (1881-1956): porträtt av Jonny Winquist, signerad och daterad I Ruin 1937, olja på duk, 67x51 cm

Dukhål

Konst, Måleri

Rum 4

Ingrid Ruin oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1401123
1393399
1393353

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.