Portmonnä / Plånbok

260033

PLÅNBOK / PORTMONNÄ, 1940-tal, svart strutsskinn, ca 15,5x10 cm

Brukslitage

Fashion

Monter 19

Portmonnä / Plånbok

Budhistorik (1 bud)

1400710
2014-08-23 17:13:41

2014-08-23 kl 17:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.