Einar Nerman akvarell

260031

NERMAN, Einar (1883-1983):"Motiv från Acapulco", signerad Nerman, akvarell, 32,5x45 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Einar Nerman akvarell

Budhistorik (1 bud)

1397848
2014-08-20 22:25:31

2014-08-23 kl 12:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.