Ernest Parton oljemålning

260028

PARTON, Ernest (1800-tal), tillskriven: Skogsstig med rökande man, signerad, ca 27x18 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Ernest Parton oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1400088
1400252
1 400
1400088
1 300
1400250
1400088

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.