Philip von Schantz litografi

260025

VON SCHANTZ, Philip (1928-1998): Vinbärsberg, signerad och numrerad Schantz 81, numrerad 169/195, färglitografi 50x74,5 cm

Rum 8

Philip von Schantz litografi

Budhistorik (26 bud)
1400445
19 000
1400440
18 500
1400444
18 000
1400440
17 500
1400426
17 000

Slutpris SEK:
19 000
1 820 EUR, 2 138 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.