Peter Freudenthal serigrafier

260017

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): 2 st, Geometriska kompositioner, signerade och daterade Peter Freudenthal 1988 respektive P Freudenthal 75, numrerade 71/80 respektive AP, färgserigrafier, bildyta 31x31 respektive 10x8 cm

Den ena serigrafin är oramad, ramen är skadad

Fack 17

Peter Freudenthal serigrafier

Budhistorik (16 bud)
1400992
950
1400979
900
1400990
900
1400979
850
1400989

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.