Oidentifierad konstnär akvareller

260013

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, marinmotiv, signerade TW Eylan, akvarell och blyerts, 13x37 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
1400385
550
1400153
500
1400384
500
1400153
450
1400191

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.