Peter Freudenthal serigrafi

260009

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Geometrisk komposition, signerad och daterad Peter Freudenthal 1983, färgserigrafi, bildyta 45x39 cm

Rum 17

Peter Freudenthal serigrafi
Budhistorik (13 bud)
1401006
850
1400982
1401002
1400982
750
1401001
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.