Georges Rouault färglitografi

260007

ROUAULT, Georges (1871-1958): efter Flicka, signerad G Rouault i plåten, färglitografi, ca 33x24 cm

Fack 16

Georges Rouault färglitografi

Budhistorik (1 bud)

1400137
2014-08-23 09:59:42

2014-08-23 kl 12:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.