Henri Matisse färglitografi

260001

MATISSE, Henri (1869-1954): efter, Kvinna, signerad och daterad i plåten Henri Matisse 7 /38, färglitografi, ur Verve 5/6 1938, ca 31,5x22,5 cm

Fack 16

Henri Matisse färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1400492
1393866
1399679
950
1393866
900
1399678
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.