Henri Matisse färglitografi

259998

MATISSE, Henri (1869-1954): efter, Kvinna i hatt, signerad och daterad i plåten Henri Matisse 35, färglitografi, ur Verve 5/6 1938, ca 31,5x22,5 cm

Fack 7

Henri Matisse färglitografi

Budhistorik (10 bud)
1400876
1400873
1400854
1400854
850
1400872

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.