CG Karlsson färgserigrafi

259980

KARLSSON, C Göran (född 1944): Abstrakt komposition, signerad CGK, numrerad 52/200, färgserigrafi, ca 22x12 cm

Fack 8

CG Karlsson färgserigrafi

Budhistorik (13 bud)
1400963
900
1400975
900
1400963
850
1400970
1400963
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.