Luis Martinez Pedro blandteknik

259978

MARTINEZ PEDRO, Luis (Cuba 1910-1990), tillskriven: Omfamnande par, signerad och daterad Martinez Pedro Luis -40, blandteknik på papper, 25x20 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (18 bud)
1401154
2 400
1401156
1401154
1401155
1 900
1401154
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.