Olle Hanspers etsning av pojke

259977

HANSPERS, Olle (1923-2012): Portätt av pojke, signerad och daterad Olle Hanspers 1961, provtryck, etsning, ca 32x25 cm

Fack 7

Budhistorik

2014-08-23 kl 21:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.