Orientmatta

259974

ORIENTMATTA, patchwork, sammanfogade äldre delar, ca 316x222 cm

Delar med lagningar och delvis hårt slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta
Budhistorik (7 bud)
1401171
1400401
2 800
1400400
2 600
1400399
2 400
1400376

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.