Karl Reisenbichler etsning

259972

REISENBICHLER, Karl (Österrike 1885-1962): Figurscen, signerad Karl Reichenbichler, märkt Orig-Rad, etsning, 12,5x23 cm

Fack 8

Karl Reisenbichler etsning

Budhistorik (4 bud)

1393290
1393532
1393290
1393182

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.