Gunnar Bergqvist

259967

BERGQVIST, Gunnar (1903-1995): Utsikt mot Söder, signerad Gunnar Bergqvist, olja på pannå, 30,5x38,5 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Gunnar Bergqvist

Budhistorik (3 bud)

1399102
1401891
1399102

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.