Börje Veslén litografier

259966

VESLÉN, Börje (1903-73): Litografier, 14 st, signerade Veslén, varierande mått, samtliga inramade

Gulnader

Fack 11

Börje Veslén litografier

Budhistorik (12 bud)
1397245
1396596
1396596
1 700
1396909
1 600
1396596
1 400

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.