Gunnar Bergqvist olja

259964

BERGQVIST, Gunnar (1903-1995): Utsikt mot Katarinahissen, signerad Gunnar Bergqvist, olja på pannå, 38x31 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Gunnar Bergqvist olja

Budhistorik (15 bud)
1402695
1 400
1399121
1 300
1402694
1399121
1402692

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.