Akvarell motiv från Ljunby

259962

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad Josefina Engelstedt, "Ljungby", akvarell, 21x28 cm

fuktskadad

Konst, Måleri

Kundcenter

Akvarell motiv från Ljunby

Budhistorik (1 bud)

1394201
2014-08-17 12:00:46

2014-08-23 kl 19:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.