Gunnar Zetterström olja

259961

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Utsikt mot Katharinakyrkan, signerad G Zetterström, olja på pannå, 23x29,5 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Gunnar Zetterström olja

Budhistorik (12 bud)
1399093
850
1402244
1399093
750
1402243
700
1399093
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.