Rullklaffsekretär empire

259947

RULLKLAFFSEKRETÄR med överskåp, empire, Danmark, mahognyfanér samt blindträ i ek, förgyllda dekorelement samt nyckelbussningar, lådor med benkopp, höjd ca 210, 110x56 cm

Senare skrivskiva, slitage, saknas hyllplan till överskåp

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 7

Rullklaffsekretär empire

Budhistorik (11 bud)
1398966
8 000
1398809
7 200
1396212
6 000
1396211
5 000
1396210
4 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.