Kurt Lindon oljemålning

259945

LINDON, Kurt (född 1910): "Riddarholmen från Stadshuset", signerad Lindon, daterad a tergo 1964, olja på pannå, 19x46 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Kurt Lindon oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1395327
950
1400131
900
1395327
1400129
750
1395327

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.