Peter Freudenthal serigrafi

259942

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Geometrisk komposition, signerad och daterad Peter Freudenthal 1984, färgserigrafi, bildyta 31x27,5 cm

Fack 8

Peter Freudenthal serigrafi

Budhistorik (16 bud)
1399645
1399644
950
1399640
900
1399637
850
1399638
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.