Stol svenska modellen

259939

STOL, gustaviansk, 1800-tal, svenska modellen, träskuren dekor, bemålad i grått

Lagningar, renoverad, kompletterad, torrsprickor, smärre avslag

Rum 4

Stol svenska modellen

Budhistorik (7 bud)
1405755
2 400
1397535
1405752
1397535
1397926
1 400

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.