Spelbord sengustaviansk

259934

SPELBORD, sengustavianskt stockholmsarbete, C.D. Ficks art, mahognyfanérat, genombrutna hörnkonsoler, höjd 78, 88x44 cm

Slitage, dekorskador, smärre delar och nyckel saknas

Ändringar/tillägg
Lösa delar finns att avhämta vid Utlämning

Rum 4

Spelbord sengustaviansk

Budhistorik (4 bud)

1405308
3 600
1404928
1404927
500
1400275

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.