Börje sandelin torrnål

259927

SANDELIN, Börje (1926-1970): Porträtt av ung kvinna med ljus, signerad Sandelin, numrerad 239/310, märkt FIB i plåten, torrnål, ca 18x13 cm

Gulnader

Fack 8

Börje sandelin torrnål

Budhistorik (3 bud)

1398719
1397360
1392943

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.