Hängskåp

259925

HÄNGSKÅP, 1800-tal, allmoge, invändigt med lådor och hyllplan, imitationsmåleri, höjd 55, 47x27 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Allmoge

Rum 4

Hängskåp

Budhistorik (10 bud)
1399322
750
1397721
700
1397811
650
1397721
600
1397809
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.