Matgrupp i engelsk stil

259922

MATGRUPP, 9 dlr., 1900-tal, 8 stolar, engelsk stil, ben med avslut i mässing, mahogny, höjd 74, diameter 120, 3 iläggsskivor 50x120 cm

Slitage

Rum 9

Matgrupp i engelsk stil

Budhistorik (8 bud)
1399213
1399089
1398999
1398981
1 400
1398240

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.