Harald Sallberg etsning

259920

SALLBERG, Harald (1895-1963): Stockholmsmotiv, signerad Harald Sallberg, numrerad 96/310, märkt FIB i plåten, etsning, ca 25x33 cm

Gulnader

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 1

Harald Sallberg etsning
Budhistorik (1 bud)

1399023
2014-08-22 09:28:48

2014-08-22 kl 19:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.