Skrivbord 1800

259911

SKRIVBORD, 1800-tal, barockstil, fanér i valnöt och rot, intarsia med kompassros, beslag i förgylld mässing, höjd ca 77, 102x70 cm, nyckel medföljer

Slitage, fanérskador, skiva med fuktfläckar

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 4

Skrivbord 1800

Budhistorik (15 bud)
1399391
5 400
1399035
5 200
1399035
1398524
3 200
1397658

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.