Lennart Rodhe litografi

259910

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad Lennart Rodhe och daterad 1986, numrerad 6/50, färglitografi, ca 13x9,5 cm

Rum 17

Lennart Rodhe litografi

Budhistorik (23 bud)
1399700
1 700
1399693
1 600
1399659
1399690
1 400
1399659
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.