Tage Hedqvist akvarell

259909

HEDQVIST, Tage (1909-1997): "Vin Roussillon", monogramsignerad och daterad TH 69, akvarell, ca 18x23,5 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Tage Hedqvist akvarell

Budhistorik (2 bud)

1398706
1398682

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.