Skulptur Olle Alberius för Orrefors

259908

SKULPTUR, Olle Alberius, Orrefors, i form av elefant, delvis otydlig signerad Orrefors 4280? Olle Alberius, höjd 17 cm

Nagg

Glas, Konstglas

Monter 18

Budhistorik (5 bud)
1400662
1400665
750
1400662
700
1395848
650
1395848

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.