Olle Olsson Hagalund litografi

259907

OLSSON HAGALUND, Olle (1904-72): Liggande modell, signerad Olle Olsson Hagalund, numrerad 359/360, färglitografi, ca 35x53 cm

Fack 7

Budhistorik (7 bud)
1398627
1399278
1398627
1 700
1396962
1 600
1396962
1 300

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.