Slas litografi

259904

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Pyramid, signerad och daterad Stig Claesson -84, numrerad 132/150, färglitografi, ca 40x57 cm

Fack 4

Slas litografi
Budhistorik (10 bud)
1399234
700
1398970
650
1398953
600
1398900
550
1397271
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.